Başkanın Mesajı

Değerli Satınalma Yöneticileri ve Profesyonelleri;

Ege Bölgesinde satınalma alanında faaliyet gösteren, Satınalma Mesleğimizin ve fonksiyonlarının gelişmesine, olgunlaşmasına ve Ülkemiz geneline yayılarak bu alanda Dünya standartlarında hizmet verebilecek mesleki bir sivil toplum kuruluşunun Bölgede kurulu olmadığını gördük. 

Artık ürünü veya hizmeti satarken değil, satın alırken kazandığımız bu dönemde fiyatların piyasa veya müşteriler tarafından belirlenmeye başlaması ile şirketlerde Satınalma fonksiyonunun önemi de giderek artmaya başladı.

2017 senesinde öncelikle İzmir ve Manisa illerinde bir araya geldiğimiz günden itibaren, düzenlediğimiz mesleki etkinlikler, toplantılar, duyurular, çalıştay faaliyetleri içinde bulunduğumuz projeler ile Ege Bölgesinde ses getiren ve dikkat çeken bir dernek, STK olma yolunda kurucu üye şirketlerdeki arkadaşlarımızla birlikte bu misyonu edinerek yola çıktık. 

Etik İlkelerimiz ve Gizlilik prensiplerimize her daim bağlı kalarak Satınalma Mesleğimizi EGESAYDER (Ege Bölgesi Satınalma Yöneticileri ve Profesyonelleri Derneği) olarak tüm meslektaşlarımız ile birlikte ileriye götüreceğiz.  

Saygı ve selamlarımla.

EGESAYDER Yönetimi Kurulu Başkanı

Kadir CAMCI